Dla Dłużników

Szanowny dłużniku! Jeżeli zaglądasz na tą stronę to z pewnością masz u jednego z naszych Klientów zaległość spłacie zadłużenia. To nie...

Sprawdź >>>

Dla Firm

To, co nas charakteryzuje to, że każde zlecenie windykacji nie jest objęte opłatami wstępnymi. Pobieramy prowizję dopiero za...

Sprawdź >>>

Dla Firm

To, co nas charakteryzuje to, że każde zlecenie windykacji nie jest objęte opłatami wstępnymi. Pobieramy prowizję dopiero za tzw., „Success fee”, czyli po skutecznym odzyskaniu długu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie metody i sposoby windykacji, do każdej nawet najtrudniejszej sprawy.
Dla nas czy pojedyncza faktura, czy masowe ilości należności są tak samo ważne i zlecone sprawy rozpatrujemy jednostkowo. Każdy przypadek jest inny, dlatego też zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w celu wykonania indywidualnej wyceny (wykonujemy ją w 48h od chwili zapytania).
Sporządzenie oferty nie jest dla Twojej firmy wiążące. Natomiast oferta jest ograniczona czasowo. W zależności od wielkości długu, przeterminowania zobowiązania oraz stopnia skomplikowania sprawy uzależnione jest nasze wynagrodzenie.

DRODZY KLIENCI, INFORMUJEMY, ŻE WSZELKIE UDZIELONE RABATY STRACIŁY WAŻNOŚĆ Z DNIEM 31-12-2022.