Dla Dłużników

Szanowny dłużniku! Jeżeli zaglądasz na tą stronę to z pewnością masz u jednego z naszych Klientów zaległość spłacie zadłużenia. To nie...

Sprawdź >>>

Dla Firm

To, co nas charakteryzuje to, że każde zlecenie windykacji nie jest objęte opłatami wstępnymi. Pobieramy prowizję dopiero za...

Sprawdź >>>

Dla Dłużników

Szanowny Dłużniku! Jeżeli zaglądasz na tą stronę to z pewnością masz u jednego z naszych Klientów zaległość w spłacie zadłużenia. To nie koniec świata, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci rozwiązać ten problem.
Ukrywanie się nic nie da – wręcz przeciwnie – dług będzie rósł z dnia na dzień, a i tak nadejdzie moment, w którym trzeba będzie go spłacić. Nie warto czekać, bo kiedy sprawa trafi na drogę sądową to właśnie Ty zostaniesz obciążonym dodatkowymi kosztami. Jeżeli prowadzimy już z Tobą korespondencję, to również nie spodziewaj się, że będzie ona trwała wiecznie.
W przypadku braku kontaktu, rezygnacji z ustaleń, bądź braku spłaty sprawa trafi do komornika – to są kolejne koszty – gdzie postępowanie może być prowadzone do momentu wyegzekwowania całościowej kwoty zadłużenia. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu polubownego załatwienia sprawy.