Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Monitoring płatności

Powierzone nam należności będą pod stałym nadzorem tak, aby były regulowane w terminie umownym. Dodatkowo proponujemy, aby faktury klienta były opatrzone pieczęcią informującą o monitoringu płatności przez MONITUS Krajowa Windykacja Długów.

Korzystanie przez klienta z pieczęci prewencyjnej skutecznie przekazuje informację kontrahentowi o dalszych działań w przypadku braku spłaty.

Windykacja należności

Postępowanie przedsądowe – w przypadku braku wpłaty przez kontrahenta zostaje podjęta przedsądowa windykacja należności. Co do zasady jest to postępowanie polubowne i ugodowe a warunki spłaty są zawsze konsultowane z naszym klientem.

Postępowanie sądowe – zawsze podejmowane jest po konsultacji z klientem. Posiadamy zaplecze, aby skutecznie przeprowadzić postępowanie sądowe tradycyjne oraz co raz bardziej uznawane w naszym kraju Elektroniczne Postępowanie Upominawcze.

Postępowanie egzekucyjne – po uzyskaniu tytułu wykonawczego przeprowadzimy za Ciebie całe postępowanie egzekucyjne. Dostarczymy komornikowi na tyle dużo informacji, aby egzekucja okazała się skuteczna.

Postępowanie upadłościowe obejmujące likwidację majątku jak i z możliwością zawarcia układu oraz postępowanie naprawcze,.

Twój kontrahent ogłosił upadłość? Nie wiesz, co dalej? Nie potrzebujesz prawnika tylko nas!!!

Bo my wiemy, co dalej. Przekaż nam takie sprawy a my sporządzimy dla Ciebie analizę majątku i ocenimy czy otrzymasz jakiekolwiek należności.

Zabezpieczenie płatności.

Doradzimy, uzyskamy a później wyegzekwujemy zabezpieczenie płatności z umowy, ugody jak również zabezpieczenie w trakcie postępowania upadłościowego dłużnika.

Wywiad gospodarczy - Treść wywiadu ustalana jest indywidualnie.

Proponujemy, aby Państwo zanim podejmą współpracę z potencjalnym klientem, zweryfikowali jego wiarygodność płatniczą.

Konsultacje, doradztwo.

Dla stałych klientów w ramach współpracy oferujemy stałe konsultacje oraz doradztwo w odzyskiwaniu należności.

Masz problem z dłużnikiem? Zadzwoń do nas! Pomożemy Ci! Nasz ekspert doradzi Ci, w jaki sposób możesz odzyskać swoje pieniądze.

Poznaj nasze możliwości...