Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

MONITUS Krajowa Windykacja Długów to polska firma stworzona przez osoby, dla których windykacja należności stała się pasją zawodową. Zdobywając doświadczenie od ponad dwunastu lat w różnych branżach jesteśmy przygotowani do realizacji powierzonych nam zadań w taki sposób, aby skutecznie odzyskać dług jak najniższym kosztem i aby pozytywne postrzeganie marki naszego klienta na rynku nie zostało w żaden sposób naruszone. Naszym mottem jest: „Skutecznie odzyskać dług jak najniższym kosztem przy zachowaniu dalszej współpracy naszego klienta z jego kontrahentem”.

Jesteśmy firmą, która charakteryzuje się odmiennością i nieszablonowym podejściem do każdej zleconej sprawy, co pozwala uniknąć rutyny. Dobór odpowiedniej metody działania przyczynia się do osiągnięcia celu. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie windykacji należności oraz współpracujemy wyłącznie z fachowcami. Oferujemy pomoc Klientom w odzyskaniu należności bez opłaty wstępnej. W trosce o pieniądze i czas klienta w przeciągu 48h oszacujemy szanse na odzyskanie długu, doradzimy, w jaki sposób uniknąć dotychczasowych problemów. Dlatego nie przyjmujemy wszystkich zleceń, które mogą narazić naszych klientów na stratę pieniędzy i czasu. W takich przypadkach doradzimy i przeprowadzimy całą procedurę dotyczącą uzyskania korzyści podatkowych w związku z niespłaconym długiem.

Dodatkowo charakteryzuje nas to, że posiadamy wiedzę prawniczą nastawioną na skuteczną windykację zarówno w postępowaniach sądowych, egzekucyjnych jak również upadłościowych.

Poznaj nasze możliwości…